„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Apie dantukus

„Žvaigždutės“ Visuomenės sveikatos specialistė Asta Pilkauskaitė spalio 11 dieną atėjo į svečius pas „Pelėdžiukus“. Jai labai rūpėjo ar vaikai rūpinasi savo dantukais, ar žino kiek jų turi, ar moka ir neužmiršta valyti, ar kai dantukai iškrenta, pas juos atbėga pelytė su pinigėliu – vis klausinėjo vaikų Asta.
Picture 0183
Vaikai daug ką žinojo, taigi viską papasakojo – kaip reikia valgyti daug morkų, obuolių, kitų daržovių, negerti cocacolos, nevalgyti čipsų, kiekvieną kartą pavalgius, valytis dantukus...
Visuomenės sveikatos specialistė atsinešė ir labai didelį dantų šepetį su dideliais dantimis. Kiekvienas vaikas mokėsi, kaip teisingai reikia valyti dantukus, kad jie kuo ilgiausiai būtų sveiki. Visiems vaikams buvo įdomu ir labai patiko toks žaidimas.
Asta atsinešė labai įdomių piešinukų – viename dantukas sveikas ir linksmas, kitame - dantukas nesveikas ir labai liūdnas. Taigi vaikai turėjo darbo juos nuspalvinti ir nusprendė, kad surengs tėveliams parodėlę.
Pelėdžiukų grupė buvo apdovanota aukščiausio laipsnio diplomu už dalyvavimą tinkamo dantukų valymo pamokėlėje. Nuo šiol jie jau diplomuoti dantų valymosi žinovai.
Picture 024

Picture 024
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti