Rudens taku

Kiškių darželis
Rugsėjo pradžioje auklėtojos Elvyra Jakštienė, Laima Genevičienė ir meninio ugdymo mokytojos Asta Veverskytė ir Rita Baušienė pasveikino vaikus su prasidėjusiu rugsėju ir parodė spektaklį „Kiškių darželis“. Spektaklio metu vaikai pamatė, kaip gerasis kiškis kantriai mokė kiškį-išdykėlį elgesio darželyje taisyklių.

Ir „Žvaigždutėje“ auga arbūzai
Sugrįžę po vasaros atostogų „Šimtakojuko“ grupės vaikai nustebo: šiltnamyje puikavosi du arbūzai. Arbūzai užaugo skanūs, dideli, lyg parduotuvėje. Kartu su auklėtoja Lina Olišauskiene vaikai džiaugėsi derliumi: patys valgė ir kitus vaišino.

Priešmokyklinukų ekskursija po rudeninį miestą
Priešmokyklinės grupės auklėtoja Olga Ramenskaja suorganizavo ekskursiją po Kaišiadorių miestą. Ekskursiją vedė gidas iš Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro. Priešmokyklinukai pabuvojo miesto parke, Brazauskų namuose, sužinojo, kaip buvo statoma Kaišiadorių katedra, kur buvo pirmoji Kaišiadorių mokykla.

Rudens mozaika
Šių metų Rudenėlio šventę papuošė žvaigždė – mozaika. Auklėtojos Regina Martusevičienė, Jolanta Bagdzevičienė, Edita Cibulskienė ir Laima Genevičienė ją sukūrė iš rudeninių gėlių žiedų, kaštonų, kurių daugybę prinešė vaikai, tėveliai, auklėtojos.

Mažieji turistai
Spalio pradžioje „Baltosios varnelės“ grupės vaikai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Janina Bataitiene išsiruošė į turistinį žygį. Žygis truko visą pusdienį: vaikai pabuvojo prie Kriaučiškių ir Kiemelių ežerų, pamatė kaip į ežerą įteka upelis, kaip iš po žemės trykšta šaltiniai, sužinojo, kuo skiriasi ežeras nuo tvenkinio.