PAMINĖJOME LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

Kokiame mieste yra Gedimino pilis? Kokia jūra skalauja Lietuvos krantus? Ar Latvija yra Lietuvos kaimynė? Kokiame Lietuvos mieste yra Jūrų muziejus? Į tokius klausimus atsakinėjo „Baltosios varnelės“ grupės vaikai š. m. kovo 12 d. vykusioje viktorinoje "Ką aš žinau apie Lietuvą?". Viktorinos metu priešmokyklinukai šauniai atsakinėjo į klausimus ir dabar jau drąsiai gali sakyti: „Mes daug žinome apie Lietuvą“.

Copy of IMG_2038

Po viktorinos vaikai žiūrėjo „Šimtakojuko“ ir „Katinėlio“ grupių koncertą, kurį parengė meninio ugdymo mokytoja Irena Leonavičienė. Ji kalbėjo apie šios šventės prasmę, apie tai, ką reiškia žodžiai „Laisvė“, „Gimtinė“. Šventės pabaigoje vaikai spalvino raideles, iš kurių sudėjo žodį „LIETUVA“.

IMG_2008IMG_2030IMG_2042