Skrybėlių paradas “Žvaigždutės” lopšelyje – darželyje

Visą gegužės mėnesį |”Žvaigždutės” lopšelyje – darželyje vyko kūrybinė sumaištis. Auklėtojos su auklėtiniais ir jų tėveliais tarėsi, derino, ieškojo medžiagų, kaip paruošti skrybėles paradui. Vėliau su meninio ugdymo mokytojomis repetavo skrybėlių pristatymą, grupės pasirodymą. Rūpesčių ir darbų pakako visiems, bet stengtis buvo verta. Šventė buvo linksma ir įdomi. Tarp visų 11 darželio grupių, pasirodyme dalyvavo ir patys mažiausieji “Kiškučio” grupės dviejų metų mažyliai. O auklėtojas ir jų padėjėjas skrybėlaites susirasti įkvėpė linksmoji Vasara.

Žalioji Vasara skaičiuoja „Šimtakojukų“ grupės kojeles...
Jau ankstyvą gegužės 30 d. rytą |”ŽVAIGŽDUTĖJE” buvo juntamas šventinis bruzdesys ir jaudulys: auklėtojos ir auklėtojų padėjėjos kabino paskutines dekoracijas, derino scenarijaus detales, pasipuošė žavingomis skrybėlaitėmis, repetavo kaip bus eksponuojamos Meno mokyklos dailės skyriaus mokytojų sukurtos konceptualios skrybėlės, šventės dalyviai jau dabinosi kostiumais… Viskas kaip tikrų tikriausiame skrybėlių parade.
Tokią šventinę nuotaiką ir gerą renginių kokybę padeda susikurti mūsų draugai ir partneriai – Kaišiadorių kultūros ir meno centras, kurio įgarsinimo komanda profesionaliai įgarsina kieme vykstančius renginius, o garsas - vienas iš svarbiausių faktorių renginio kokybei užtikrinti. Nuoširdžiausiai dėkojame Kultūros ir meno centro administracijai už tokią didelę paramą, o darbuotojams už nuoširdų darbą.
Kaltininkė šio bruzdesio yra Kaišiadorių meno mokyklos vyr. mokytoja Sigita Adžgauskienė. Ji jau keletą metų organizuoja festivalius “Skambantys metų laikai”. Organizatorė į didelio renginio programą vis pakviečia ir mažylius iš “ŽVAIGŽDUTĖS”, kurie su didžiausiu džiaugsmu linksmino kitus ir patys linksminosi, demonstruodami pačias išradingiausias ir kūrybingiausias mamų ir kitų artimųjų sukurtas skrybėlaites. Komisija turėjo vargo – viena srybėlaitė už kitą gražesnė, viena už kitą išradingesnė…ir kostiumai, kaip manekenams priderinti. Komisija buvo labai išmintinga ir dosni, taigi pavasariniame skrybėlių parade 2013, liko visi pastebėti, apdovanoti ir linksmi.

Meninio ugdymo mokytoja Asta Veverskytė

Nuotraukų galerija