„ŽVAIGŽDUTĖ“

KAIŠIADORIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS

Ar ir jus jau aplankė Rudens Fėja? Mus – taip!

Aišku, kad kiekvienas didelis Žmogus pažįsta Rudens Fėją, Jos nešamos gėrybės, dosnumas ir kaprizai, tapę kasdienybe. Bet maži vaikai dar Jos nepažysta. Mes, suaugę, paprašome, kad nepasididžiuotų ir ateitų pas mažylius pakalbėti apie Metų laikus ir ypač Rudens nešamą derliaus gausą ir jo begalinę naudą. Rudens Fėja buvo maloni ir Spalio 4 dieną aplankė „Žvaigždutės“ darželį. Rudens Fėjos laukė visi vaikučiai – jie mokėsi eilėraščius, daineles, šokius, ratelius apie Rudenėlį ir jo gėrybes. Fėja viską pastebėjo, džiaugėsi gerais vaikais, auklėtojomis, darželio administracija, virėjomis, visais darbuotojais. Visus gyrė, žavėjosi ir vis kartojo, kad jau seniai nebuvo mačiusi tokių darbštuolių!

Bet, Rudeninė Fėja besisvečiuodama, bevaikštinėdama painiais darželio koridoriais, net neįtarė kas Jos laukia popietėje, kai pailsėję po pietų miego pabunda vaikai, kai iš darbelių atbėga jų tėveliai.....taigi Fėjai buvo surengta „Obuolių fiesta“!
...ir prasidėjo Fėjai siurprizai: štai pievelėje Žvaigždės ženklas iš raudonų obuolių; štai moliūgai pavirtę boružėmis, mašinomis, visokiausiais žmogeliukais.....visos daržovės įgavo veidus, kūnus, sparnus... ir prabilo nuostabiausiomis kalbomis... Jos visos kalbėjo:
- Vikai, mes labai mylime jus visus. Draugaukit su mumis ir būsit labai sveiki, stiprūs, užaugsit dideli!
Fėja visoms, visoms daržovėms ir vaisiams pašnibždėjo ir juos užbūrė, kad jie būtų geriausi Pasaulyje vaikų draugai. Ir tada Daržovės ir Vaisiai prisiekė:
- Visada!
Bet labiausiai Rudens Fėją sujaudino Mamų, Tėčių, Močiučių ir Senelių pastangos. Ir Fėja pasakė:
- Jei toki kūrybingi, išradingi, darbštūs ir atsakingi šeimos nariai, tai kokio nuostabumo užaugs šie Mažyliai (paklausė Ji Direktorės)?
Direktorė tik linksėjo galvą ir Fėjai sakė:
- Taip, taip jie taip myli savo mažylius, kad jokios kliūtys nesukliudytų pažinti Rudens Fėją ir Jos gėrybes. O tėvelių gerumas, kūryba, išradingumas, pasiaukojimas yra beribis. Tai matant, tik norisi padaryti dar daugiau, būti geresniu...
Ir Fėja tai matydama tepasakė:
- Aš tokia laiminga, linkiu ir Jums tokios dideliausios laimės! O dabar lekiu į kitus darželius.......

Pokalbį užrašė Asta Veverskytė

DSCN2103DSCN2107DSCN2110DSCN2114DSCN2115
„ŽVAIGŽDUTĖ“
© 2012 „ŽVAIGŽDUTĖ“ Susisiekti